Федеральний уряд Німеччини прийняв рішення щодо надання фінансового сприяння програмам гуманітарної допомоги Німецького Червоного Хреста (DRK) для внутрішньо переміщених осіб в Україні до середини 2019 року і виділяє для цих цілей подальші 4,5 мільйона євро. DRK зі свого боку додатково робить власний внесок у розмірі 285 тисяч євро. За останні два роки Федеральний уряд уже надав заходам DRK з екстренної допомоги особливо потребуючим такої допомоги групам населення в Харківській області підтримку в розмірі 2,6 млн. євро. При реалізації своїх проектів гуманітарної допомоги DRK тісно співпрацює з партнерською організацією – Українським Червоним Хрестом. Обидві організації мають багаторічну історію співробітництва.

Цільовою групою є найбільш постраждалі від конфлікту внутрішньо переміщені особи в Харківській області, здебільшого люди похилого віку, інваліди, одинокі матері/ батьки та багатодітні сім’ї. Загалом зазначеними заходами охоплені щонайменше 5000 чоловік. Після констатації їхньої потреби вони отримують допомогу у вигляді продовольчих і фармацевтичних ваучерів.

При цьому DRK й Український Червоний Хрест погоджують свої дії з іншими суб’єктами гуманітарної допомоги в Харківській області за координації з боку Організації Об’єднаних Націй (OCHA – Офіс ООН з координації гуманітарних питань) та з Міжнародним комітетом Червоного Хреста.

Подальша інформація про діяльність DRK в Україні (німецькою мовою) розміщена за цим посиланням.

 

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *