Один з основних напрямів роботи нашої юридичної фірми є правове обслуговування юридичних та фізичних осіб. Ми добре знайомі з юридичними питаннями, що виникають в діяльності комерційних організацій, і завжди готові надати нашим клієнтам допомогу в стислі терміни і за розумними цінами.

При здійсненні підприємницької діяльності завжди виникає необхідність в отриманні кваліфікованої юридичної допомоги.
Для вирішення цієї проблеми, можна залучити на постійну роботу штатних юристів, оплачувати їм відпустки, лікарняні тощо, або ж скористатися послугами абонентського юридичного обслуговування. Більшість компаній більш позитивно ставляться до послуг абонентського юридичного обслуговування ніж до штатних юристів.
Абонентське юридичне обслуговування в більшій ступінь буде цікаво для індивідуальних підприємців і представників малого бізнесу, діяльність яких не вимагає частого втручання юриста або постійної юридичної підтримки та, послуга абонентського обслуговування (аутсорсінг) також не вимагає присутності штатного юриста в компанії.

Абонентське юридичне обслуговування – професійний комплексний супровід діяльності організації з усіх питань права, які виникають в процесі здійснення діяльності.
Абонентське юридичне обслуговування є взаємовигідною формою співпраці юридичної фірми і Клієнта.
Що включає в себе абонентське юридичне обслуговування? Абонентське юридичне обслуговування включає консультацію керівництва і співробітників підприємства з питань в галузі права, складання і при необхідності експертиза наказів, договорів, а також абонентське юридичне обслуговування передбачає складання інших документів, і, звичайно ж, рішення проблем юридичного характеру.

Щодо переваг, абонентське юридичне обслуговування являє собою комплексний юридичний супровід діяльності підприємства по заздалегідь узгодженої і фіксованої вартості, яка буде обговорена при складанні договору на абонентське юридичне обслуговування.      При складанні договору на абонентське юридичне обслуговування Ваша компанія не стикається з доплатами за договором. Ціна на надання послуг абонентського юридичного обслуговування фіксована.
Скориставшись послугою юридичного аутсорсінгу, Ви скорочуєте витрати Вашої організації тим, що коли у Вас є штатний юрист, Вам доводиться оплачувати лікарняний лист, відпустку, а при абонентському юридичному обслуговуванні цього робити непотрібно. – –

-Абонентське юридичне обслуговування – це економія часу і фінансових витрат;
-Абонентське юридичне обслуговування знижує ризики в розгляді юридичних питань Вашої компанії;
-Абонентське юридичне обслуговування гарантує, що Ви отримаєте якісні юридичні послуги у всіх питаннях права.